Архів по місяцям: Жовтень 2021

 1. Як підготуватися до відпустки з дитиною? Відповідає лікар педіатр

  Як підготуватися до відпустки з дитиною?

   

  Підготуватися до відпустки з маленькою дитиною — випробування для батьків у звичайний час. А коли у картину вписалася пандемія, рівень стресу підскочив до космічних масштабів.

  Що треба брати з собою? Чи потрібно брати велику аптечку? Які прививки робити та до яків лікарів звертатися? Скільки валіз пакувати? Та і узагалі, чи так потрібна та відпустка :)

  Головне — не хвилюйтеся. Все буде добре! Спеціально для батьків, які не знають що робити (та і тих, хто хоче перевірити себе) ми разом з #ДругДодо, педіаторкою Іриною Платоновою створили чек-ліст того, що треба зробити перед відпусткою.

   

  Ділимося з вами:

   

  Лікарі, прививки та інші цікавинки

  • Відвідайте вашого лікаря за 6-8 тижнів до відпустки (щоб мати час за необхідності здати аналізи та зробити щеплення).
  • Проконсультуйтеся щодо організації
  Дізнатись більше »
 2. Чи варто купувати дітям розмальовки?

  Чи варто купувати дітям розмальовки?

  В останні десять років розмальовки набули надзвичайної популярності. Якщо раніше це було середьно-популярною розвагою для малюків, то тепер полиці магазинів завалені зошитами, рулонами та листами з розміченими малюнками для всіх — з простими, великими малюнками для найменших, відомими казковими персонажами та важкими, деталізованими малюнками-антистресами для дорослих. Навіть актуальні зараз картини по номерах можна вважати великою розмальовкою. Але ось питання — чи так розмальовки корисні для дітей? Чи є вони цією чарівною паличкою, що заспокоїть, розвине навички та підніме настрій будь-якому малому? Ми вирішили розібратися у темі, та ділимося результатами з вами.

   

  На наше здивування, думки спеціалістів розійшлися — одні вважають розмальовки важливим елементом у розвитку дитини, а інші — застарілою іграшкою, якій є місце тільки у домашньому відпочинку.

   

  Хейлі ван Браам, магістр когнітивної психології Університету Амстердаму, що спеціалізується

  Дізнатись більше »
 3. Вчимося робити поробку-вишиванку з паперу. Відео-урок

  На честь Дня Вишиванки, #ДругДодо, чарівна Ніка, розробила урок з виготовлення яскравої вишиванки з паперу. Поробку можуть робити діти віком від 3-х років, але їм знадобиться допомога дорослих у вирізанні маленьких деталей

   

  А ось важлива інформація про те, що вам знадобиться:

   

  Схема поробки 

  Схема вирізання квіточок 

   

  Якщо ваші малі ще не дуже добре вирізають — допоможіть їм підготувати деталі перед початком майстер-класу.

   

  Дізнатись більше »