Артикул:
577904

Ігровий набір з лялькою L.O.L. Surprise! серії O.M.G. Movie Magic Міс Абсолют

Лялька L.O.L. Surprise! серії O.M.G. Movie Magic Міс Абсолют

1 196,25 грн.
1 595,00 грн. Зберегти 25%
Кількість:

Слідкуйте за нами

  • -25%
  • Новий
zoom_out_map
Опис

На Вас чекає щось дійсно неймовірне! Красунечки L.O.L. представляють нову серію: "O.M.G. Movie Magic" та запрошують Вас на перегляд ретро-фільмів. 

До серії входить 4 лялечки, кожна з яких може перевтілюватись у двох героїв фільмів різних жанрів: романтичних, фантастики, жахів, трилерів або фільмів про супергероїв. Обирайте героїню собі до душі або зберіть усю колекцію! 

Міс Абсолют — майстер перевтілень. В останньому своєму фільмі вона одночасно грала і роль супергероя, і роль геніального злодія. Обирайте, на якому Ви боці — та приєднуйтесь до зйомок. 

У наборі лялечка O.M.G. у двох унікальних "кіношних" образах, заввишки 27 cm. 

Абсолютно нове розпакування! Ігрове поле 2-в-1! Коробка перетворюється на кінозал з одного боку та декорації для знімання фільму з іншого. У комплекті унікальний фільмоскоп cine-matic для перегляду кадрів фільму. 

Крім того, до комплекту входять 3D-окуляри для дівчинки. Одягайте їх та шукайте заховані повідомлення на коробочках з набору. Для червоної та блакитної лінзи повідомлення відрізняються, спробуйте різні комбінації та знайдіть їх усі! 

Лялька та аксесуари знаходяться у коробці, що має вигляд ретро-касети VHS. 

У комплекті одяг, взуття та аксесуари для двох образів. Образи акторки кардинально різні, це не просто додавання аксесуара чи верхнього одягу, а повне перевтілення! 

Крім того, до комплекту входять звичні аксесуари для лялечок О.M.G.: одяг, взуття, аксесуари, вішаки та чохли для одягу, коробка для взуття та капелюшна коробка, сумочка та гребінець. 

Лялька має шарнірні руки, що дає можливість вигадувати ще більше цікавих сценаріїв для гри та реалізувати різні пози для фотосесій. 

Підставка для ляльки може бути як підставкою, так і стільчиком. 

Завантаж таємне послання і прочитай його за допомогою окулярів, які знайдеш в наборі. 

Гра з лялькою L.O.L. Surprise! розвиває в дитині креативність, уяву та уміння гратися. 
Розмір упаковки: 30,5 × 30,5 × 8 см

Рекомендовано для дітей віком від 3 років. 

Особливості продукту
Вік: 
Від 3 до 5 років
Від 5 до 10 років